NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Booster KOŘENĚNÁ JÁTRA 0,5 l

Tip
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
110 Kč
Momentálně není skladem
Položka byla vyprodána…

OLEJOVÝ BOOSTER.Vynikající vícedruhová kombinace s převahou natrávených jater a osvědčené směsi koření! Obsahuje 5 druhů surovin!

Nerozpouští PVA sáčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika:  Jde o směs atraktivních a silných surovin v lososovém oleji s převahou natrávených jater a výluhem směsi několika námi ověřených přírodních bylin a koření. Nechybí ani nepostradatelný, rozpustný rybí protein!  Nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v dipu obsaženy v původní formě! Je to výborná, aromatická, olejová směs pro macerování – namáčení boilies, pelet či granulí. Částečky koření a surovin ve vodě vytvoří vonný zákal, který je olejem vynášen k hladině a vytvoří vnadící sloupec v celém jejím profilu. 
Použití: Výborné na namáčení nástrah. Macerujte alespoň 6 -12 hodin před rybolovem. Můžete však i několik dnů, nebo až do vypotřebování nástrahy. Možnost i jako surovinový doplněk při výrobě těst na boilies.
 
Před použitím důkladně protřepat! 
  • Dávkování: Macerování na 10 kg výrobku cca 0,5 – 1 litr boosteru, dle savosti materiálu. Stejně tak i jako přídavek do těsta na výrobu boilies, nebo pelet ! Možno zasypat práškovým dipem na prodloužení účinku ve vodě.
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 10 měsíců od zakoupení.

Pokud vám booster začne kvasit, nevyhazujte jej, ale co nejdřív spotřebujte např. do krmítkovky, methodů, atd. Pro kapra a většinu ryb jsou kvašené suroviny atraktivnější, než-li čerstvé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: