NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Olej z Tresčích jater 500 ml

Tip
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
124 Kč
Momentálně není skladem
Položka byla vyprodána…

! Vysoká kvalita !

Olej s vysokým podílem Omega 3 a 6 mastných kyselin 

Velmi kvalitní, jednodruhový rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů treskovitých ryb.

Vhodný i jako posilovač do krmných směsí při rybolovu !

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obsahuje:  Tuk celkem 99,90 %. Mastné kyseliny n-3  21,00 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 14 %. Mastné kyseliny mononenasycené celkem 50 %. Mastné kyseliny polynenasycené celkem 25,00 %.

 

  • Charakteristika: Velmi kvalitní, výběrový rybí olej získaný při zpracování jater vybraných druhů treskovitých ryb, žijících v severních mořích a Atlantickém oceánu. Olej z tresčích jater je bez příměsí jiných druhů olejů, netuhne v mrazech min. do -10 °C.

Olej z tresčích jater má světlou barvu a typickou, jemnou " rybí " vůni. Díky vysokému obsahu mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin - tzv. Omega 3 a Omega 6 - velmi příznivě ovlivňuje celkový metabolizmus zvířete, kvalitu srsti, potlačuje projevy některých typů kožních alergií, dodává tělu kvalitní energii a nezatěžuje organizmus psa. 

  • Možnosti použití:  Olej z tresčích jater je vynikající, nejen jako výživný a energetický doplněk stravy pro psy, ale také jako výborné a účinné ochucovadlo. Olej je ideální zamíchat do krmiva tvořící denní dávku. Obecně doporučené dávkování: 50 - 100 ml na kg hotového krmiva.

Množství oleje z tresčích jater přidaného do krmiva, záleží na obsahu tuku v podávaném krmivu, na velikosti psa a na jeho fyzické zátěži. Je třeba přihlédnout i ke specifikám daného druhu - např. mini plemena, nebo psi se zažívacími problémy, kde může být dávka ještě menší, než je zde uváděné minimum. Celkový obsah tuku v krmivu by měl být nejlépe do 20 %. Pokud je v krmivu 15 % tuku, přidejte tedy jen 5 % oleje.

Nemáte-li zkušenosti s použitím rybích tuků, poraďte se s veterinářem, nebo dávkujte olej napřed v minimálním množství a pokud jej pes stráví bez problémů, je možno dávku úměrně zvýšit.

  • Doporučená doba spotřeby:  V temnu a při teplotě do 12 °C max. 12 měsíců od nákupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: