NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Krmítkovka SCOPEX LIGHT

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
125 Kč
Skladem

Speciální odlehčená směs, sestavená pro velmi rychlé vnadění a to v celém profilu vodního sloupce. Vynikající i při lovu technikou Zig Rig - jen na plovku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Odlehčená krmítkovka pro vnadění u dna i ve sloupci !

Velmi rychlá a velmi účinná !

 

  • Obsahuje:   14 druhů vnadících složek! Z toho je 15 % živočišných surovin - rybí moučka, masová moučka a lososový protein. Zbývající část neživočišných surovin je ze 70 % extrudovaných, a nebo jinak tepelně upravených - pařením, toustováním, atd.  

Jde především o tyto suroviny:  Toustované partikly drcené - hrách a kukuřice.  Extrudované suroviny - kukuřičné vločky, rýžové otruby, kukuřičné a pčeničné klíčky, len, bisquit drť. Dále pak sladový květ,  CSL mouku a krmné kvasnice.  

 

  • Charakteristika: Díky většinovému použití tepelně upravených surovin, které jsou vločkované a pórovité je krmítkovka Scopex Ligh oproti klasickým krmítkovkám odlehčená, s nižší měrnou hmotnosti - 1 litr váží 0,65 kg. Proto i po namočení nevytváří směs tak snadno hutné těsto, ve vodě se snadno rozpadá a částečky některých surovin se pomalu vznáší k hladině, případně zase padají zpět ke dnu, jakmile nasáknou vodou.

Krmítková směs je středně jemně mletá, s drobnými kousky surovin. Má oranžovo hnědou barvu, lehce nasládlou chuť a příjemnou vůni po směsi Scopex s hruškou. Směs byla vyladěna pro potřeby rychlého vnadění a pro možnost lovu ve sloupci. Velmi dobře funguje od brzkého jara do pozdního podzimu. Používáno na závodech našim profi a junior týmem.

  • Možnosti použití:  Krmítková směs Scopex Light se dá se využít do krmítek, nebo na výrobu krmných koulí. Před použitím je nutno směs zvlhčit na cca 5 - 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná! Úroveň zavlhčení pak dává směsi i charakter co do soudržnosti, rychlosti rozpadu a účinku ve vodě. 

Mírně zavlhčená směs se ve vodě rychle rozpadá a vytváří snadno krmný mrak. Část surovin stoupá pomalu k hladině a vnadí v celém profilu vodního sloupce.  Toho se dá využít i při lovu stále populárnější technikou Zig Rig - jen na Pop Up boilies, či plovoucí pelety

Krmná koule vytvořená ze směsi Scopex Light se po dopadu na hladinu roztrhne a klesá ke dnu už v podobě krmného "závoje". vv

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmítkové směsi
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: