NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Plovoucí boilies - ANANAS

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín

Chytací plovoucí boilies s obsahem přírodních surovin s příchutí Ananasu!

Nejen, že nadnáší nástrahu, ale i aktivně chytá!

 

110 Kč
Plovoucí boilies - ANANAS
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
varianta: 16 mm, 45 g
Skladem
110 Kč
  • Složení: Plovoucí suspenze, směs ovocných doplňků, mléčný a vaječný protein, rybí protein rozpustný, aj.

 Charakteristika:  Naše plovoucí boilies je vyrobené ze směsi napěňené přírodní suroviny a krmných přísad, které tvoří základ velmi oblíbené příchutě Ananas. Není to jen napěněná, syntetická, plovoucí kulička s neonovou barvou. Jde o plovoucí boilies z krmných surovin, které lze použít nejen jako nadnášecí prvek pro klasickou nástrahu, ale také jako nástrahu samotnou! Naše plovka ve vodě vylučuje přirozené, chuťové i pachové atraktory, na které ryby velmi dobře reagují! Ve vodě vydrží plavat non stop, ani po několika dnech se nepotopí!

 Možnosti použití: Plovoucí boilies Ananas lze použít jako klasickou plovku pro nadnášení surovinového boilies, či pelet. Kombinace s jiným chuťovým typem nástrahy může přinést nečekané úspěchy! Díky obsahu surovin, lze na něj ale také rovnou aktivně chytat. Především v době, kdy ryby berou potravu ze sloupce, nebo při hladině. Délkou návazce si nastavíte ideální místo ve vodním sloupci, kde se v daný okamžik ryby pohybují.

Dlouhodobě skladujte herneticky uzavřené, v chladném prostředí, nejlépe do cca 12 °C - obsahuje přírodní suroviny! Spotřebujte cca do 10 měsíců od nákupu. Vydrží i déle, ale každá přírodní látka časem samovolně degraduje a ztrácí svou vnadící intenzitu.