NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

ROHLÍKOVÉ BOILIES MAXI NATURÁL Ø 20 mm , 110 g

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
69 Kč
Momentálně není skladem
Položka byla vyprodána…

Nejsou provlečeny šňůrkou! Rohlíkáče jsou vyrobeny z pekařského bílého pečiva, nikoliv z "mrtvé", těstové placky!

Neplavou,dá se s nimi krmit!

Postupně se zvětšují, neodolatelný účinek na ryby.

Naturál, nebo macerované.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohlíkové boilies Ø 20 mm, vyráběné vysokotlakým lisováním z bílého pečiva - potápivé, lze s nimi i vnadit !

 

Charakteristika:  Naše rohlíkové boilies o průměru 20 mm si vyrábíme sami vysokotlakým lisováním napařeného, pekárenského, bílého pečiva. Nelisujeme těstové placky, které ve vodě vubec nepracují ! Vysokým tlakem se slisuje větší hmota napařeného pečiva, než je běžné u malých průměrů, vyráběných nízkotlakem. Proto rohlíkové boilies v této velikosti klesá ke dnu, kde se pomalu od povrchu "rozbaluje, vatovatí" a zvětšuje postupně svůj objem. Střed rohlíkáče však zůstává stále pevný, takže jej bílá ryba nerozebere tak brzo, jako klasický poloplovoucí rohlíkáč, lisovaný menším tlakem. Ve vodě pak vydrží dle množství bílé ryby - při lovu na hloubce, nebo na lokalitě kde ji není mnoho vydrží 1 - 2 hodiny, dle teploty vody a proudu. Rohlíkáče také napouštíme vlastními boostery pro zvýšení vnadící atraktivity.

Rohlíkové boilies 20 mm, které vyrábíme, nemají středovou dírku a nejsou provlečeny šňůrkou!

Musí se navrtat jako klasické, vysušené boilies vrtáčkem. Tzn., že vysušené boilies nelze propíchnout jehlou, protože buďto to vůbec nejde, nebo praskne, musí se jen vrtat. Vrtáčky na boilies mají ale velmi malé drážky, které se rychle zanesou a musí se často čistit, než provrtáte boilies. To často svádí k tlačení na vrtáček, aby to šlo rychleji, ale pak boilies často praskne. Ideální je vrtáček 2 mm na dřevo, či železo a Aku vrtačkou si rohlíkáče navrtat dopředu. Při vrtání netlačit příliš na vrták! A před vrtáním dalšího rohlíkáče očistěte drážky vrtáku od těsta z minulého vrtání. Je to stejné jako u velmi vysušených boilies, rohlíkače jsou ale křehčí.

  

Velikost i počet kusů se může mírně lišit v každém balení, z důvodu různé hustoty a násákavosti jednotlivých boosterů! Hmotnost obsahu je však vždy stejná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro sportovní rybolov
Hmotnost: 0.11 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: