NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
od 50 Kč

Zvolte variantu

Směs partiklů, blízká potravnímu spektru Amura. Vařená směs kukuřice, pšenice, řepky, rýže, naklíčeného ječmene a fazole Mungo. Vše s příchutí červeného ovoce.

K přímému vnadění, do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev!

Detailní informace

Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce: 1 kg
Skladem
50 Kč
Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce: 2,5 kg
Na objednání
115 Kč
Vařený partikl - Mix Amur a Ovoce: 5 kg
Na objednání
225 Kč

Detailní popis produktu

Kořeněná, vařená směs partiklů, bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění u lovu Amurů i Kaprů !

! Vhodné i do PVA !

 

  • Charakteristika:  Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C )  celá zrna kukuřice, zeleného hrášku, bílých fazolek, půlek burských ořechů, barevných odrůd čočky, červené rýže, kořenové zeleniny, aj. s přídavkem naklíčeného ječmene, bez jakékoliv přidané aromatické příchutě, jen v přírodním stavu. Směs má příjemnou kořeněnou vůni po vařených partiklech se zeleninou a s pozadím jemné vůně ořechů.

Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou pak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření. 

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  • Možnosti použití: Vařený partikl - Kořeněný Mix Naturál, je výbornou příměsí do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rospadají. 

Vynikající pro vnadění při lovu Amurů, nebo i Kaprů při přímém vnadění, a nebo do PVA sáčků, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení. 

Dobrý tip na Amury: Zalejte vydatně náš kořeněný vařený partikel tekutou potravou CSL liquid, dobře promíchejte a nechte alespoň 24 hodin uležet. Poté prosypejte extrudovanou kukuřičnou moukou, nejlépe ještě smíchanou v poměru 1:1 s kukuřičnou krupicí, dobře promíchejte, případně přiřeďte ještě CSL liquidem, až vznikne dostatečně soudržná směs, kterou použijte buď na krmné koule, nebo do krmítek. Získáte vynikající krmnou kombinaci těch nejlepších surovin, na které Amuři velmi dobře a rychle reagují - pokud jsou v dané lokalitě hojně zastoupeni.

  • Skladování:  Náš vařený partikl Kořeněný Amur ovoce je přirozeně konzervován a neobsahuje žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech a v chladu. Po delší dobu nejlépe do 12 °C, max. do 20 °C krátkodobě ( cca měsíc ). Zabraňte přímému slunečnímu svitu na partikl.

Spotřebujte nejlépe do konce rybářské sezóny, jinak doporučuji cca do 6 měsíců, při správném skladování. Pro dlouhodobé skladování, víc jak půl roku, možno zamrazit, pak vydrží relativně neomezeně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: