NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Boilies - KRILL se ŠVESTKOU 20 mm, 1 kg

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín

Novinka! Nová kombinace rybího masa, krillu, LT mouček + sušeného mléka a natrávených jater.

Obsahuje také moučku z Gammarusů.

Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

Dostupnost Skladem
240 Kč –30 % 168 Kč
Boilies - KRILL se ŠVESTKOU 20 mm, 1 kg
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
krill vestka z1[1]
Akce
240 Kč –30 %

JEDINEČNÁ KOMBINACE KRILLU, GAMMARUSU A MLÉČNÝCH PRODUKTŮ !

 

 

  • Obsahuje: 18 druhů vnadících složek. Ve směsi převažují výrazné a velmi účinné rybí moučky: Krilová, tuňáková, LT 72, lososová, lososový protein LT 75, rybí vývar Fish liquid, rozpustný rybí protein LT 94, aj. Dále pak sušený mletý Gammarus, natrávená játra, sušené mléko, syrovátka, kvasnice a extrudované suroviny - kukuřice, sója, rýže, obiloviny, aj.
  •  Charakteristika:  Jde o novou, ověřenou směs z výrazných rybích, mouček, sušeného mléka a vynikající netradiční suroviny - sušených Gammarusů, který dodává boilies nový, neotřelý, chuťový podtext. 

Moučka z Gammarusů je poměrně novou surovinou v rybolovné praxi. Díky tomu má boilies pro ryby neobvyklou chuť i vůni. Boilie má tmavě zelono namodralou barvu, s vůní po mořských plodech a spozadím švestky. V chladnější vodě vydrží 8 i více hodin, v teplém období cca 4-6 hod. dle průměru. Záleží ale hodně na teplotě vody a hlavně aktivitě bílé ryby.

  •  Možnosti použití: Boilies Krill se Švestkou je primárně vhodnou nástrahou především pro kaprovité ryby, ale nepohrdne ani jeseter, vyza, sumec či parma. Jde o boilie vhodné pro celou hlavní rybolovnou sezónu od jara do podzimu a to od teploty vody cca 10 °C. Použít se dají jako chytací, nebo vnadící - ty lze ale velmi dobře a levně nahradit i Ekonomik boilies.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy doporučuji jej obalit v našem Práškovém dipu Krill a Oliheň. Doporučuji udělat více vrstev! Nebo ho ještě prolít tekutým krillem, nebo lososovým proteinem.  

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rybářské potřeby a krmiva
Hmotnost: 1 kg