NAVŠTIVTE NÁS. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME V NAŠEM OBCHŮDKU

Booster - PIKANTNÍ JAHODA 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín

 Výrazná kombinace červeného koření, česneku, jahody, pepře a dalších silných a výrazných surovin.

Nerozpouští PVA sáčky.

Dostupnost Skladem
135 Kč –30 % 95 Kč
Booster - PIKANTNÍ JAHODA 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Krmiva Hulín
Booster PIKANTNÍ JAHODA
Akce
135 Kč –30 %
 • ! Nerozpouští PVA !

  ! Unikátní chuťová i pachová kombinace bylin, Red R., chilli a jahody !

   

  • Obsahuje: Směs vysoce kvalitních a silných surovin - rybí protein, játrový protein, enzymaticky upravené bílkoviny - rybí vývar, instantní ( snadno rozpustné ) suroviny - LT 94, sardinkový protein, bylinný extrakt, červené koření Red Robin, česnek, jahodový extrakt, černý pepř.
  • Charakteristika:  Jde o bohatou směs silných, ve vodě lehce rozpustných surovin, které významně zvyšují vnadící účinek. Nefiltrováno, veškeré suroviny jsou v boosteru obsaženy v původní formě. Je to vynikající směs pro posílení a urychlení vnadícího efektu především u Methodmixů,  BoiliesPelet či Granulí.

  Směs má ostrou pálivou chuť, paprikově rudou barvu a výraznou jahodovou vůni se znatelným kořeněným pozadím. Částečky surovin ve vodě vytvoří intenzivní, vonný zákal, který se rozprostře okolo nástrahy a je pozvolna pohybem vody unášen do okolí.

  • Tip na použití: Vynikající jako pachový a chuťový posilovač našich výrobků řady Pikantní jahoda. Ale dá se použít i na jakékoliv jiné druhy pelet, granulí, nebo boilies. Prolejte výrobky v sáčku, či vědru boosterem a šetrně protřepejte, nechte je v macerátu ležet s občasným protřepáním, až do doby chytání, alespoň však 6 - 12 hodin.

  Před použitím booster důkladně protřepat!

  • Dávkování: Dáváme na 10 kg výrobku 0,5 – 1 litr boosteru, dle savosti a požadované intenzity namočení. Možno zasypat práškovým dipem Calypso na prodloužení účinku ve vodě.
  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 6 měsíců od zakoupení.

  Pokud vám booster začne kvasit, nevyhazujte jej, ale co nejdřív spotřebujte např. do krmítkovky, methodů, atd. Pro kapra a většinu ryb jsou kvašené suroviny atraktivnější, než-li čerstvé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rybářské potřeby a krmiva
Hmotnost: 0.5 kg